A D R I A N

K O Z Ł O W S K I

P   O   R   T   F   O   L   I   O

O  M N I E

P r o j e k t a n t   G r a f i c z n y   &

A n i m a t o r   2 d  

Skończyłem 21 lat, mieszkam w Warszawie i studiuję Sztukę Nowych Mediów w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Jako freelancer pracuję już aktywnie około pięciu lat.

Animacja dla mnie jest czymś wyjątkowym, pozwala wyrażać więcej. Tworzenie ich sprawia mi najwięcej przyjemności. Upływający czas staje się abstrakcją, a wszystko wokół przestaje się liczyć poza wizją projektu.

 

Mam również wiele innych zainteresowań. Zgłębiam wiedzę w zakresie muzyki - ucząc się gry na pianinie i słuchając muzyki filmowej. Hans Zimmer jest moim ulubionym kompozytorem :)

"Maluje się tylko po to, aby oszukać oczy."

- Michelangelo

2013/2016

POCZĄTEK

Moje początki zawodowe były okresem próby oraz wytrwałości. Intensywna nauka stała się nieprzerwaną częścią mojej pracy, z której czerpałem korzyści nie tylko finansowe, ale również edukacyjne.

2015/2016

PIERWSZA PRACA

Znajomy polecił mnie jako "grafika" osobie zajmującej się tworzeniem gry MMORPG - Zaprojektowałem dla niego wszystkie potrzebny interfejsy oraz pełną szatę graficzną od A do Z. Wspominam to

bardzo pracowitym okresem, nie spiąć, chlapiąc się wodą zdążyłem tuż przed wyznaczonym terminie. To zlecenie otworzyło mi drogę do dalszych poważniejszych realizacji.

2017/2018

GRAPHIC DESIGNER

Razem z przyjacielem wstawiliśmy ogłoszenie w sieci społecznościowej Facebook na grupie "Polacy w Dubaju". Odnotowaliśmy dużo

negatywnych opinii. W pewnym momencie odezwała się kobieta mieszkająca oraz pracująca tam w Agencji. Pracowałem dla niej

około jednego roku. Było to moją najważniejszą lekcją w życiu

Designu oraz technicznych rozwiązań przygotowywania plików do druku. Współpracowaliśmy z wielkimi firmami. Moja grafika okazała się lepsza od niejednej agencji.

2017/2019

SENIOR GRAPHIC DESIGNER

Korzenie tej pracy sięgają mojej szkoły średniej, za pośrednictwem kontaktów, dotarłem do przedsiębiorczej osoby, która bardzo szybko się rozwija. Dzięki mojej grafice zaczęła mocno wyróżniać się od swojej konkurencji.

2018

PJATK

Pomiędzy założeniem swojej działalności gospodarczej, a rozpoczęciem

studiów - wybrałem to drugie. Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych okazała się dobrym wyborem, nie żałuje tej decyzji. Poznałem bardzo dużo ciekawych osób, z którymi współpracuję. 

2019

CHANGE SERVICEPLAN

Rozpoczęcie pracy na stanowisku Graphic Designer w firmie Change Serviceplan. 

FOTOGRAFIA

Doświadczenie w dziecinie fotografii - kilka zdjęć

zdj2
zdj2
press to zoom
zdj3
zdj3
press to zoom
zdj5
zdj5
press to zoom
zdj4
zdj4
press to zoom
zdj1
zdj1
press to zoom
1/1

Jedna z moich raczkujących pasji, pracę wykonałem farbami akrylowymi,

Mieszanie kolorów przychodzi mi z dużą łatwością, intuicyjnie mieszam je, aby uzyskać ten zamierzany

MALARSTWO